Dopehouse Mixtape – czym cechuje się ta płyta?

Gibbs to jeden z najbardziej rozpoznawalnych artystów w naszym kraju. Jednym z jego znaków rozpoznawczych jest płyta Dopehouse Mixtape, która uchodzi za jeden z topowych albumów hip-hopowych w Polsce. Choć od jego wydania minęło już trochę czasu, to nadal robi on świetne wrażenie na słuchaczach i ma wielu fanów. 

Dopehouse Mixtape – jakie piosenki znajdziemy na tej płycie?

Dopehouse Mixtape to album, który znany jest z bardzo dużej różnorodności. Możemy na nim znaleźć zarówno bardzo energiczne, jak i spokojne utwory. Najważniejszym elementem tej płyty jest piosenka „HART”, na której możemy usłyszeć nie tylko Gibbsa, ale również Fonosa. Wielu fanów mają także takie utwory jak „Scooby” bądź „Bushido”. Osoby szukające idealnych utworów na imprezy i umilenie odpoczynku bardzo mocno rekomendują z kolei piosenkę „Pogoda, Drinki, Plaża”. Co istotne, Dopehouse Mixtape jest na tyle uniwersalny, że przypadnie do gustu prawdopodobnie niemal wszystkim fanom hip-hopu. Nie brakuje w nim zarówno skocznych, jak i spokojnych piosenek, dlatego każdy znajdzie w tym albumie coś dla siebie. 

Kto brał udział w powstaniu Dopehouse Mixtape?

Główną postacią odpowiedzialną za powstanie płyty Dopehouse Mixtape był oczywiście Gibbs, ale spore znaczenie odegrali także inni artyści. Gościnnie na płycie wystąpili chociażby popularni raperzy tacy jak Opał czy Kiełas, którzy dograli się do niektórych utworów. W piosence „Budzę się w snach” fani mogą usłyszeć także Kukona, czyli jednego z najpopularniejszych raperów w naszym kraju w ostatnich latach. Duża liczba kooperacji na albumie Dopehouse Mixtape wpływa na to, że skradł on serca wielu osób. 

Similar Articles

Częstochowska scena w na... Sarius – Mariusz Golling – nie daje o sobie zapomnieć. Jak prawdziwy wojownik wraca z kawałkami, które pokazują siłę. „Okinawa” z projektu Ghetto Cognac to czołówka MMA
Hip-hop na winylach? Tak... Mówiąc o najbardziej udekorowanym hip-hopie, Cole nigdy nie zdobył Grammy. Król Dreamville był nominowany do siedmiu Grammy, ale nigdy nie wygrał.
Marzenie każdego perkusi... Marzeniem każdego perkusisty – zarówno tego dopiero rozpoczynającego swoją przygodę, jak i tego z wieloletnim doświadczeniem – jest perkusja Tama. Ten japoński producent od ponad 40 lat
The Neighbourhood –...
Muzyka Ariany Grande w wy...
Kochasz muzykę? Inwestuj... Nic co ludzkie nie powinno być dla nas obce. Szczególnie te nowinki technologiczne, które sprawiają nam przyjemność. Żyjemy w czasach gdzie praktycznie wszystko mamy na wyciągnięcie ręki.