„Pułapka na motyle” – ostatni album Sobla.

“Pułapka na motyle”, to tytuł nowego albumu artysty, znanego nam jako Sobel. Album, na rynku ukazała w 2021 roku i sprawiła, że wokół Sobla, znowu zaszumiało. Podobnie jak wtedy, gdy muzyk otrzymał certyfikat diamentowej płyty za jeden ze swoich pierwszych singli,  zatytułowany “Impreza”. 

Kim jest Sobel? Młody, utalentowany i pracowity zdobywca diamentowej płyty. 

Sobel, czyli Szymon Sobel, urodził się 22 listopada 2001 roku w Świdnicy, jednym z miast pięknego Pogórza Sudeckiego. Przystojny muzyk, którego tatuaże, przyciągają uwagę wrażliwych na scenicznych styl gwiazd muzyki pop fanów, zdaje się być, pomimo młodego wieku, niepokojąco pracowity i mocno zaangażowany w to co robi. Świadczyć mogą o tym, wydane na przestrzeni zaledwie trzech lat, dwa albumy i dokładnie 30 single. Artysta próżniakiem zdecydowanie nie jest, co potwierdza jego nominacja do Muzycznych Fryderyków z 2021 roku.    

Pomimo tego, że gatunkiem, w którym Sobel, najlepiej się porusza i który, artysta wybrał sobie jako pole swojej muzycznej twórczości, jest hip-hop, to fani z wyczulonym na melodyjne tony uchem, na pewno zdołali się już zorientować, że Sobel, autentycznie śpiewa, a nie jedynie rapuje. Dokładne wsłuchanie się w barwę głosu Szymona, umożliwia nam dla przykładu, utwór z płyty “Pułapka na motyle”, zatytułowany “Fiołkowe pole”.

Ostatni album Sobla i wersja delux “Pułapki na motyle”.

Płytę “Pułapka na motyle”, która wydanie zostało powtórzone w wersji delux,  rozpoczyna utwór “Bandyta”, który jedynie w samej aplikacji Spotify  ma już ponad 47 mln odtworzeń. Na płycie, zwrócić uwagę bardziej wybrednych słuchaczy, może utwór “Kapie deszcz” i “To ja”,   a smakoszom jointów z pewnością spodoba się  kawałek “Puzzle”. Ze względu na charakter i treść tekstów, samodzielnie pisanych przez Sobla, możemy być pewni, że głównymi adresatami jego muzyki, są ludzie młodzi i nie do końca jeszcze dorośli, których łączą podobnego rodzaju problemy, tryb życia oraz sposób myślenia. Mimo to, widać że Sobel, stara się dotrzeć również do osób, którzy po prostu kochają muzykę za jej idealne kompozycje i profesjonalne wykonanie.    

Similar Articles

Kapodaster, czyli jak zos... Kto wie, co jest najważniejsze w grze na gitarze? Publiczność? Tak! Absolutny słuch? Także! …Odpowiedź jest banalnie prosta. Praca, praca i praca. Praca i odrobina talentu. I
Po co perkusiście nuty? Czasami można spotkać się z opinią, że perkusista nie musi znać nut – wystarczy, że będzie potrafił wybijać właściwy rytm. Nie sposób zgodzić się z takim podejściem.
Przetworniki gitarowe z f... Przetworniki gitarowe występują w różnych wersjach. Magnetyczny pickup sprawdzi się w celu nagłośnienia gitary elektrycznej, chociaż może on też z powodzeniem być stosowany jako element nagłośnienia gitary
Okładki na płyty winylo... Najfajniejsze, najlepsze, największe, najbardziej kultowe, najsłynniejsze okładki albumów wszech czasów. Tak naprawdę nie ma znaczenia, jaki przymiotnik chcesz umieścić przed słowami „okładka albumu”, ponieważ listy tego rodzaju
Kacper HTA – nowe b...
Step Records