„Pułapka na motyle” – ostatni album Sobla.

“Pułapka na motyle”, to tytuł nowego albumu artysty, znanego nam jako Sobel. Album, na rynku ukazała w 2021 roku i sprawiła, że wokół Sobla, znowu zaszumiało. Podobnie jak wtedy, gdy muzyk otrzymał certyfikat diamentowej płyty za jeden ze swoich pierwszych singli,  zatytułowany “Impreza”. 

Kim jest Sobel? Młody, utalentowany i pracowity zdobywca diamentowej płyty. 

Sobel, czyli Szymon Sobel, urodził się 22 listopada 2001 roku w Świdnicy, jednym z miast pięknego Pogórza Sudeckiego. Przystojny muzyk, którego tatuaże, przyciągają uwagę wrażliwych na scenicznych styl gwiazd muzyki pop fanów, zdaje się być, pomimo młodego wieku, niepokojąco pracowity i mocno zaangażowany w to co robi. Świadczyć mogą o tym, wydane na przestrzeni zaledwie trzech lat, dwa albumy i dokładnie 30 single. Artysta próżniakiem zdecydowanie nie jest, co potwierdza jego nominacja do Muzycznych Fryderyków z 2021 roku.    

Pomimo tego, że gatunkiem, w którym Sobel, najlepiej się porusza i który, artysta wybrał sobie jako pole swojej muzycznej twórczości, jest hip-hop, to fani z wyczulonym na melodyjne tony uchem, na pewno zdołali się już zorientować, że Sobel, autentycznie śpiewa, a nie jedynie rapuje. Dokładne wsłuchanie się w barwę głosu Szymona, umożliwia nam dla przykładu, utwór z płyty “Pułapka na motyle”, zatytułowany “Fiołkowe pole”.

Ostatni album Sobla i wersja delux “Pułapki na motyle”.

Płytę “Pułapka na motyle”, która wydanie zostało powtórzone w wersji delux,  rozpoczyna utwór “Bandyta”, który jedynie w samej aplikacji Spotify  ma już ponad 47 mln odtworzeń. Na płycie, zwrócić uwagę bardziej wybrednych słuchaczy, może utwór “Kapie deszcz” i “To ja”,   a smakoszom jointów z pewnością spodoba się  kawałek “Puzzle”. Ze względu na charakter i treść tekstów, samodzielnie pisanych przez Sobla, możemy być pewni, że głównymi adresatami jego muzyki, są ludzie młodzi i nie do końca jeszcze dorośli, których łączą podobnego rodzaju problemy, tryb życia oraz sposób myślenia. Mimo to, widać że Sobel, stara się dotrzeć również do osób, którzy po prostu kochają muzykę za jej idealne kompozycje i profesjonalne wykonanie.    

Similar Articles

Jak się miewa polski Jaz... Teraz, gdy mamy już za sobą kilka upbeatowych jazzowych numerów, zwolnijmy nieco tempo. Papierowy wiatrak to piękny i ponury utwór, w którym pojawia się spokojna melodia fortepianu.
Muzyczne talerze – ... W dzisiejszych czasach praktycznie wszystkie muzyczne talerze dostępne na rynku wykonane są z miedzi, brązu albo mosiądzu. Warto wspomnieć także i o tym, że niektóre talerze mogą
Moby Reprise – niby... Album Reprise od Moby’ego to nie do końca typowe greatests hits artysty, a bardziej refleksja, jak muzyczną sztukę można dostosować do różnych okoliczności i kontekstów. Jedne kawałki spowolniono,
Historia marakasów Marakasy, które znane są każdego profesjonalnemu muzykowi pochodzą od pierwotnych grzechotek, które wykonane były z tykwy, wypełnionych kamykami albo wieloma innymi twardymi przedmiotami. Rączka tego magicznego instrumentu
Ramka na winyl Winyl nie bez powodu do tej pory uważany jest za jeden z najlepszych nośników. Czy wiedziałeś, że poza walorami stricte muzycznymi, może być też wykorzystywany jako stylowy
Hip-hop na winylach? Tak... Mówiąc o najbardziej udekorowanym hip-hopie, Cole nigdy nie zdobył Grammy. Król Dreamville był nominowany do siedmiu Grammy, ale nigdy nie wygrał.